dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ustronie Morskie

217 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

217 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Rolna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł40,50 m² 14 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż zupełnie nowy, nieużywany apartament 40,5 m w Ustroniu Morskim ok. 400 m od plaży. Cena 599 000 zł brutto obejmuje mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł81,46 m² 11 539,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczący się w inwestycji Villa Solny w Ustroniu Morskim. Ceny komórek lokatorskich zaczynają się od 30750.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł30,32 m² 19 624,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczący się w inwestycji Villa Solny w Ustroniu Morskim. Ceny komórek lokatorskich zaczynają się od 30750.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł76,46 m² 18 571,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, antresolą, łazienką i balkonem, mieszczący się w inwestycji Villa Solny w Ustroniu Morskim. Ceny komórek lokatorskich zaczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

625 000 zł53,16 m² 11 756,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tu nie kupujesz mieszkania. Tu kupujesz codzienny rytuał życia 650 metrów od morza. Ustronie Morskie to jedna z tych lokalizacji, które nie potrzebują reklamy ale ta nieruchomość sprawia, że chce.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

565 000 zł30 m² 18 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klimatyzowany apartament Z dużym tarasem 100 metrów od plaży Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową lokalizację tuż przy plaży z możliwością bezobsługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kolejowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 250 000 zł218,60 m² 5 718,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

ul. Kolejowa 54a, woj. zachodniopomorskie | sprzedaż z bazą klientów, rezerwacjami i Booking To oferta dla inwestora, który chce kupić nie tylko nieruchomość, ale działający, poukładany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 990 000 zł428 m² 4 649,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nadmorska perełka inwestycyjna - dwa domy kilka kroków od plaży - gotowy, dochodowy biznes. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie miejsce, do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

461 105 zł27,20 m² 16 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczący się w inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł35,96 m² 20 300,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim. Lokal jest wykończony pod klucz. W cenie zawierają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 257 zł61,85 m² 15 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i balkonem, mieszczący się w inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

301 346 zł27,42 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis budynku Na sprzedaż 20 nowoczesnych apartamentów w nowopowstającym budynku, zlokalizowanym jedynie 800m od plaży, w zacisznym miejscu w Ustroniu Morskim. Budynek w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament Rezydencja Ustronie Morskie | Basen | Kort tenisowy | Brak prowizji Komfortowy apartament w kameralnej, zamkniętej inwestycji nad morzem idealny jako second home, miejsce do życia lub gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

45 000 zł143 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Plac do wynajęcia W ustroniu morskim! Do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 143 m pod działalność sezonową, położony bezpośrednio przy nadmorskim deptaku, wzdłuż piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

499 605 zł45,46 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

568 890 zł44,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Okrzei

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 100 000 zł330 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka dla inwestora - z koncepcją budowlaną, pod budowę budynku wielorodzinnego, hotelu lub pensjonatu. Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 330 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 928 zł34,21 m² 17 712,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera 23% vat). * podatek vat można odzyskać Z przyjemnością przedstawiamy apartament B/113 w inwestycji Bałtyk Sun, miejscu które urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 758 zł33,41 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy stanu deweloperskiego jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Cena wykończenia i wyposażenia wynosi 99 000 zł netto + 23% vat. * podatek vat można odzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 758 zł33,41 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera 23% vat). * podatek vat można odzyskać Z przyjemnością przedstawiamy apartament nr 262 w inwestycji Bałtyk Sun, miejscu które urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

555 220 zł48,28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości nad morzem zarówno do własnego wypoczynku, jak i jako pewna inwestycja. Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 46,88.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

709 000 zł55,48 m² 12 779,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! okazja! nowa niższa cena! Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu 4 pokojowego 55.48m2(plus około 15 m2 przestronna antresola z sypialnią oraz miejscem do odpoczynku) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł50,89 m² 11 770,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jedna inwestycja, podwójny dochód- ustronie Morskie. Na sprzedaż pakiet dwóch apartamentów położonych na drugim piętrze budynku z 2013 roku, położonego przy ul. Jantarowej, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Ku Słońcu

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

22,73 zł/m²66 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy o pow. 66 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Ustroniu Morskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

919 000 zł166,48 m² 5 520,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie Morskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

749 926 zł57,29 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym - szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 500 000 zł1 091 m² 2 291 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny grunt pod budowę apartamentów lub hotelu! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o nr 320/8 przylegającą bezpośrednio od strony północnej do drogi publicznej ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

649 999 zł7 001 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjan działka zagrodowo-inwestycyjna W ustroniu morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości, oddalonej ok. 12 km od Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

679 000 zł1 032 m² 657,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Ustroniu Morskim Idealne miejsce na budowę budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego lub pensjonatu Powierzchnia:1032m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

739 000 zł35,76 m² 20 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulny Apartament nad Morzem w Ustroniu Morskim 35,67 m z Widokiem na Morze Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Oferuję na sprzedaż urządzony apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

630 098 zł45,58 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycjiwypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

299 096 zł27,44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 950 000 zł189 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:744 m²

Własność. Villa Virgo położona w Ustroniu Morskim przy głównej ulicy - Wojska Polskiego 250 metrów od piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się na skraju centrum miejscowości z rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kołobrzeska

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 400 000 zł9 211 m² 151,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie w odległości około 1500 m od morza. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, joanna Krzyżańska tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

800 000 zł60,18 m² 13 293,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 60,18 m na parterze, na którą składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 280 000 zł67 m² 19 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy | widok na morze | bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny z widokiem na morze o powierzchni całkowitej 67 m i powierzchni użytkowej 61,57 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

325 000 zł30,23 m² 10 750,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament inwestycyjny 30M2 tuż przy piaszczystej plaży W ustroniu morskim Prestiżowa lokalizacja | Bezpieczna lokata kapitału | Bezpłatny dostęp do parku wodnego i resortu |.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

650 000 zł1 044 m² 622,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w Ustroniu Morskim 900 m od morza z wydanym pozwoleniem na budowę! informacje podstawowe: powierzchnia: 1044m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

450 000 zł1 046 m² 430,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana, turystyczną , inwestycyjną położona w Ustroniu Morskim. Powierzchnia: 1046 m2 Szerokość działki : 41,5m2 Długość działki : 25,2m2 Kształt działki: , prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

860 000 zł57,02 m² 15 082,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Mieszkanie dwupoziomowe w budynku dwurodzinnym z ogródkiem 620 metrów od morza. 300 metrów do kompleksu basenów i kortów. Pow. mieszkania 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

439 668 zł37,26 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

380 665 zł40,07 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 9500 m2! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z Ogródkiem o powierzchni 40,07m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród, pokój, łazienki.