dowolna

Mieszkania z aneksem Ustronie Morskie - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Rolna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł40,50 m² 14 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż zupełnie nowy, nieużywany apartament 40,5 m w Ustroniu Morskim ok. 400 m od plaży. Cena 599 000 zł brutto obejmuje mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

565 000 zł30 m² 18 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klimatyzowany apartament Z dużym tarasem 100 metrów od plaży Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową lokalizację tuż przy plaży z możliwością bezobsługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

301 346 zł27,42 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis budynku Na sprzedaż 20 nowoczesnych apartamentów w nowopowstającym budynku, zlokalizowanym jedynie 800m od plaży, w zacisznym miejscu w Ustroniu Morskim. Budynek w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament Rezydencja Ustronie Morskie | Basen | Kort tenisowy | Brak prowizji Komfortowy apartament w kameralnej, zamkniętej inwestycji nad morzem idealny jako second home, miejsce do życia lub gotowa.

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

499 605 zł45,46 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

568 890 zł44,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

555 220 zł48,28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości nad morzem zarówno do własnego wypoczynku, jak i jako pewna inwestycja. Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 46,88.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

709 000 zł55,48 m² 12 779,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! okazja! nowa niższa cena! Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu 4 pokojowego 55.48m2(plus około 15 m2 przestronna antresola z sypialnią oraz miejscem do odpoczynku) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

749 926 zł57,29 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

739 000 zł35,76 m² 20 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulny Apartament nad Morzem w Ustroniu Morskim 35,67 m z Widokiem na Morze Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Oferuję na sprzedaż urządzony apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

630 098 zł45,58 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycjiwypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

299 096 zł27,44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

800 000 zł60,18 m² 13 293,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 60,18 m na parterze, na którą składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 280 000 zł67 m² 19 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy | widok na morze | bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny z widokiem na morze o powierzchni całkowitej 67 m i powierzchni użytkowej 61,57 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

325 000 zł30,23 m² 10 750,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament inwestycyjny 30M2 tuż przy piaszczystej plaży W ustroniu morskim Prestiżowa lokalizacja | Bezpieczna lokata kapitału | Bezpłatny dostęp do parku wodnego i resortu |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

860 000 zł57,02 m² 15 082,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Mieszkanie dwupoziomowe w budynku dwurodzinnym z ogródkiem 620 metrów od morza. 300 metrów do kompleksu basenów i kortów. Pow. mieszkania 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

439 668 zł37,26 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

380 665 zł40,07 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 9500 m2! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z Ogródkiem o powierzchni 40,07m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród, pokój, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

538 310 zł42,32 m² 12 719,99 zł/m²

 

 

 

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

348 625 zł27,89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający Idealne dla osób szukających własnej przystani nad morzem lub pewnej inwestycji. Lokale: * powierzchnia od 28mkw do 77mkw (rzuty, wymiary i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

466 507 zł35,83 m² 13 020,01 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

639 630 zł55,62 m² 11 500 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

635 000 zł54,98 m² 11 549,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Mieszkanie 3 pokojowe 54,98 m2 na III piętrze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

 

 

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

519 439 zł41,16 m² 12 620 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

465 770 zł35,35 m² 13 175,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł55,48 m² 10 796,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament wykończony pod klucz o powierzchni około 75m2 - 55,48 m plus ok. 20 m antresoli, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

749 926 zł57,29 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe mieszkanie 3-pokojowe z antresolą o pow. 20,77m2 w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

530 000 zł38,48 m² 13 773,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,48 m2 na II piętrze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołobrzeska

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

360 000 zł63,70 m² 5 651,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

| na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie remontu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

507 628 zł46,19 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

600 030 zł50,85 m² 11 800 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

460 672 zł39,04 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena- 11 800 zł/m2 Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

527 671 zł41,16 m² 12 820 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

578 705 zł45,41 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 45,41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

662 600 zł53,35 m² 12 419,87 zł/m²

 

 

 

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

709 000 zł55,48 m² 12 779,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie wykończone pod klucz jest gotowe do nabycia I wydania Nowe i nowocześnie urządzone 3 -pokojowe mieszkanie z antresolą, balkonem i Loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

545 370 zł54,31 m² 10 041,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowoczesne i nowe 4 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum i 550m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026