Apartament, ul. Polna

Polna, Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

  • 301 346 zł
  • 27,42 m²
  • 10 990 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Chołdrych

Skontaktuj się

Apartament, ul. Polna

Polna, Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

301 346 zł

27,42 m²

10 990 zł/m²

Apartament, ul. Polna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

301 346 zł 27,42 m² 10 990 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 27,42 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: City Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CIT25629

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis budynku
Na sprzedaż 20 nowoczesnych apartamentów w nowopowstającym budynku, zlokalizowanym jedynie 800m od plaży, w zacisznym miejscu w Ustroniu Morskim.
Budynek w pełni ogrodzony, monitorowany, z takimi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak wideofon, stacje ładowania pojazdów elektrycznych na prywatnych miejscach parkingowych czy odczytem tablic rejestracyjnych na wjeździe ze szlabanem. (...)

Agent

Alicja Chołdrych

726 017...

726 017 220

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

726 017...

726 017 220