dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Ustronie Morskie - Oferty sprzedaży i najmu

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Elegancki Apartament z antresolą 31m2 + 12m2 (antresola) urządzony w marinistycznym klimacie znajduje się w Kompleksie Słoneczne Apartamenty. Apartament mieści się na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jantarowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł51 m² 11 758,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Ustroniu Morskim zaledwie kilka kroków od plaży. Idealny dla osób, które marzą o własnym miejscu nad Bałtykiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

301 345 zł27 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja 0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

533 360 zł45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł51 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 980 000 zł61 m² 32 657 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament premium przy samym morzu! Przedstawiamy wyjątkowy i niepowtarzalny apartament, usytuowany tuż przy piaszczystej plaży. Opis lokalizacji: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

920 000 zł43 m² 21 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! Apartament z widokiem na morze | vat 8% Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 43,20 m2, położony na 2. piętrze kameralnego budynku zaledwie 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

436 300 zł34 m² 13 020 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

361 132 zł27 m² 13 420 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

343 475 zł26 m² 13 370 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

436 300 zł34 m² 13 020 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026