Działka komercyjna Ustronie Morskie

Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

  • 45 000 zł
  • 143 m²
  • 315 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Talkowski

Skontaktuj się

Działka komercyjna Ustronie Morskie

Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

45 000 zł

143 m²

315 zł/m²

Działka komercyjna Ustronie Morskie

Zaktualizowane: 14 maja 2026

45 000 zł 143 m² 315 zł/m²

• Typ oferty: wydzierżawię działkę
  • Czynsz dzierżawny: 45 000 zł (315 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: usługowa, 143 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 13m; szerokość: 11m; teren płaski, pusta
  •   działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PLAC DO WYNAJĘCIA W USTRONIU MORSKIM!

Do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 143 m pod działalność sezonową, położony bezpośrednio przy nadmorskim deptaku, wzdłuż piaszczystej plaży.

W sąsiedztwie znajdują się restauracje, sklepy, oraz inne, sezonowe lokale gastronomiczne.

Atrakcyjna lokalizacja zapewniająca łatwe pozyskanie i obsługę klientów ze względu na duży ruch!

MEDIA:
prąd, woda i kanalizacja na działce. (...)

Agent

Patryk Talkowski

505 509...

505 509 506

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

505 509...

505 509 506

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości